W tym roku zabierzemy was w odjazdową podróż, pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji i humoru na najwyższym poziomie. Wśród gości, m.in pisarka Katarzyna Grochola oraz kabareciarz Bartosz Gajda. Jeśli pociąga was świetna zabawa, to nasz pociąg jest dla was! Zapoznajcie się z tegorocznym rozkładem jazdy. Z pewnością z najdziecie w nim kurs dla siebie. A potem już tylko trzeba: “Wsiąść do pociągu byle jakiego (…)” i świetnie się bawić.

321 Ooodjaaaaazd!

Sobota

To stacja „Parno i duszno”, na której zobaczymy 3 wspaniałe duety improwizatorów. Podróżować po peronach impro będą : „SĄSIEDZI”, „DWAJ PANOWIE” oraz „NIEBEZPIECZNE ZWIĄZKI”. Wieczorem „Stacja Grochola” zabierze nas w świat improwizowanego kryminału, gdzie głównym kierownikiem Improexpresu będzie gość specjalny, sama KATARZYNA GROCHOLA, a podróżnymi AB OVO Teatr Improv.

Niedziela

Stacja „Gwarno i Tłumno” będzie gościć aż 3 zespoły impro: BCA FLASH, TEATR LUKLA oraz NIPLODRAM. A podróż festiwalowa zakończy się wieczorem na Dworcu BUM BUM, gdzie dojedziemy „Szybką kolejką weselną”. Na dworcowej scenie zobaczymy przedstawicieli grup uczestniczących w festiwalu, głównym wodzirejem będzie BARTOSZ GAJDA, a z megafonów rozbrzmiewać będzie muzyka BUM BUM ORKeSTAR, która nieprzypadkowo będzie „zbierać do kapelusza”.

 

PROGRAM

 

SOBOTA 12.10.

17.00-19.30 STACJA PARNO I DUSZNO

BILET 20 ZŁ w przedsprzedaży do 15 września

SĄSIEDZI

DWAJ PANOWIE

NIEBEZPIECZNE ZWIĄZKI

20.30 KATARZYNA GROCHOLA & AB OVO – MORDERSTWO W IMPROEKSPRESIE  BILET 50 ZŁ w przedsprzedaży do 15 września

NIEDZIELA 13.10

17.00-19.00 STACJA GWARNO I TŁUMNO

BILET 20 ZŁ w przedsprzedaży do 15 września

BCA FLASH

TEATR LUKLA

NIPLODRAM

20.30 BUM BUM ORKe STAR & BARTOSZ GAJDA – SZYBKA KOLEJKA WESELNA  BILET 50 ZŁ w przedsprzedaży do 15 września

KUP BILET

ZNAMY PROGRAM 321IMPRO 2019!