Festiwal 321 Impro na stałe wpisał się do kalendarza najciekawszych imprez kulturalno-edukacyjnych w Konstancinie-Jeziornie ale też w Polsce  . Może jeszcze jest przesadą mówić , że na świecie ale dzięki zagranicznym gościom o naszym festiwalu mówi się w Kanadzie, Francji i Niemczech, chwaląc naszą gościnność, urokliwość miejsca i organizację.

W improwizację jako sztukę wpisana jest kreatywność i nam jej zdecydowanie nie brakuje, jedynym aspektem hamującym projekty , które mamy do zaoferowania są oczywiście finanse. Jesteśmy otwarci na współpracę. Nasz festiwal rozwija się a z każdym rokiem przybywa odważniejszych projektów , w które angażują się  coraz więksi patroni medialni, sponsorzy oraz znane osobistości. W tym roku nasze spektakle obejrzy widownia licząca 1400 osób a zasięg internetowy zapewne te liczbę zwiększy.

Jeżeli chcą Państwo dołączyć do naszej drużyny i wesprzeć nasz oryginalny festiwal a także przyczynić się do rozwoju tej wspaniałej sztuki, jaką niewątpliwie jest Impro, to jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

Improwizacja jest jak Jazz w muzyce, to Sztuka i Rozrywka na najwyższym poziomie a nasz Festiwal jest prekursorem rozwoju tej Sztuki w Polsce. To pierwszy taki Festiwal a także  jedyny bo tak oryginalny w swojej ofercie. Impro to Sztuka Przyszłości, której bazą jest przede wszystkim warsztat i profesjonalizm co nie zmienia faktu, że to najzabawniejsza, wzbudzająca pozytywne emocje zabawa poprzez podglądanie procesów tworzenia.

Każdy może mieć swój wkład w Festiwal. Szczególnie serdecznie zapraszamy naszych miejscowych i okolicznych przedsiębiorców, dla których festiwal może stać się oryginalną a zarazem  atrakcyjną formą dotarcia do lokalnego klienta. Nie dzielimy sponsorów na dużych i małych, jesteśmy otwarci na każdy rodzaj współpracy.

Dla naszych sponsorów, patronów, mecenasów, partnerów przygotowaliśmy bardzo ciekawą ofertę. Zapraszamy