define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); STACJA PARNO I DUSZNO – 321 Impro Festiwal
Kiedy:
12 Październik 2019@17:00 – 19:30 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2019-10-12T17:00:00+02:00
2019-10-12T19:30:00+02:00
Gdzie:
Mostowa 15
Konstancin-Jeziorna
Koszty:
20 zł

Wystąpią: Sąsiedzi, Dwaj Panowie, Niebezpieczne związki.

SĄSIEDZI

Sąsiada, tak jak rodziny, niestety się nie wybiera. Często przypadek decyduje o tym gdzie zamieszkamy i z kim sąsiadujemy. I tu zaczynają się schody! Nawet jeśli mieszkamy na tym samym piętrze – to chwilami ciężko żyć razem, a osobno jeszcze gorzej! Zatem chcąc nie chcą miedzy sąsiadami powstaje NIETUZINKOWA RELACJA. Ten przedziwny związek dwóch niby sobie obcych, a jednak bliskich osób, charakteryzują złośliwości, zazdrość, a czasem małe wojny… ale też przywiązanie, wspieranie dobrym słowem lub radą w potrzebie, a nawet specyficzny rodzaj miłości (sic).

Wojtek Medyński i Jasiek Aleksandrowicz- Krasko przedstawią Wam w kilku dwuosobowych scenach, bardziej lub mniej spotykane relacje sąsiedzkie, które złożą się na jedno w 100% improwizowane show. Oczywiście publiczność będzie miała wpływ na całą fabułę tego premierowego i eksperymentalnego przedstawienia. Zatem, czy będą to dwaj zgryźliwi tetrycy jak Cześnik i Rejent lub Kargul i Pawlak, a może mistrzowie intelektu jak Pat i Mat… zdecydujecie WY!

DWAJ PANOWIE 

Dwaj Panowie to dwóch wrocławskich improwizatorów związanych z Teatrem Improwizacji Improkracja oraz Akademią Improwizacji. Ich spektakle to improwizowane komedie, które są nacechowane gęstymi relacjami postaci, dawką dobrego humoru i zaskakującymi sytuacjami.

Dwaj Panowie to:

Mateusz Płocha – aktor, lalkarz, improwizator, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu.Współzałożyciel grupy impro 3-Way, z którą improwizuje w języku angielskim. Współpracuje także z Teatrem Lubuskim w Zielonej Górze.

Artur Jóskowiak – aktor improwizator, nauczyciel, trener improwizacji oraz biznesu, komik, konferansjer, absolwent filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim, współzałożyciel, m.in. Teatru Improwizacji Improkracja, ośrodka szkoleniowego Akademia Improwizacji, grupy PAPTAK, SLAVIC PARTY 24/7.

NIEBEZPIECZNE ZWIĄZKI 

Co czujesz, gdy widzisz dwoje ludzi, między którymi uczucie jest tak silne, że nie możesz oderwać od nich wzroku? Zazdrościsz? Uśmiechasz się zarażony dobrą energią ich relacji?

Nora i Zając. Z jednej strony bezczelni, z drugiej do rany przyłóż. Ona przenikliwa, on dociekliwy. Obserwują wnikliwie życie więc na scenie „grają życiem”. Lubią prawdę. W świecie wodnym byliby delfinami, tak im się wydaje.

Państwo Purc, Janek i Agnieszka to koliber wśród ludzkich relacji, pełen gracji, nieuchwytny, fascynujący. Połączenie silnych osobowości, wrażliwości i dobrej energii. Są razem już od dawna. Mimo, że wiedzą o sobie wszystko i rozumieją się bez słów, to na scenie zaskakują się nieustannie.

STACJA PARNO I DUSZNO