define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); STACJA GWARNO I TŁUMNO – 321 Impro Festiwal
Kiedy:
13 Październik 2019@17:00 – 19:00 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2019-10-13T17:00:00+02:00
2019-10-13T19:00:00+02:00
Gdzie:
Mostowa 15
Koszty:
20 zł do 15.09
Kontakt:
Agnieszka Wiśniwska
608-410-190

BCA FLASH

SPEKTAKL PSY I KOTY

Łapy, łapy cztery łapy, a na łapach i pies, i kot i dużo dziejowego hejtu między nimi. Konflikt dominuje relację tych dwóch gatunków, albo przynajmniej tak się wydaje nam – ludziom, którzy z hejtu uczynili swój sport, jeśli nie narodowy, to z pewnością gatunkowy.

Wskakujemy na główkę do wrzącego kotła, gotowi na sprawdzenie tego czy ugotujemy się na gorącą, kipiącą zupę, czy też uleci z nas cała para. Następnie leciutcy, wolni od wszelkich przywiązań, podzielimy się miłością z całym światem i z widownią 321 Impro – znajdującą się najbliżej pola naszego oddziaływania.

BCA FLASH Teatralna grupa improwizacyjna, prężnie działająca od 2011 roku. Kolebką zespołu jest Konstanciński Dom Kultury, powstał podczas warsztatów towarzyszących właśnie Festiwalowi 321 Impro. Grupa utalentowanych chłopaków szybko zyskała sympatię publiczności, nie tylko w Konstancinie, lecz także w Warszawie i innych miastach.

TEATR LUKLA

HISTORIE, KTÓRYCH NIE ZNAMY – SPEKTAKL IMPROWIZOWANY
To spektakl w 100% oparty na sugestiach publiczności. Improwizacja teatralna pozwala opowiadać historie, tworzyć postacie, relacje, kreować świat, bawić, wzruszać i zadziwiać. Doświadczenia życiowe widzów, biorących udział w przedstawieniu oraz bogata przeszłość teatralna aktorów w połączeniu z „impro” to swoisty eksperyment, do którego chcemy zaprosić widzów. Spektakle improwizowane są każdorazowo wyzwaniem, skokiem na „głęboką wodę”. Przed ich rozpoczęciem nikt (nawet aktorzy) nie wie, co się wydarzy, jakie tematy zostaną poruszone, jakie historie opowiedziane i jakie tajemnice ujawnione. Scena i widownia powołują do życia bohaterów, którzy następnie mierzą się z problemami, rozwiązują je lub są nimi przygniatani. Wytwarza się energia, która spaja aktorów i widzów, łączy przestrzeń iluzji teatru z przestrzenią życia.

Na scenie zobaczymy: Wiolettę Tomicę, Basię Szarwiło, Karolinę Hordyjewicz (fortepian), Piotra Bublewicza, Bogusława Byrskiego i Adama Organistę

NIPLODRAM
Uwielbiamy snuć opowieści – krótkie lub długie, absurdalne lub codzienne, miłosne, przygodowe oraz te wymykające się wszelkim konwencjom. Dlatego na 321Impro opowiemy Wam jedną historię. Poznacie bohatera i jego słabość, zobaczycie, jak męczy się ze światem i z samym sobą, jak inni męczą się z nim, jak upada i traci nadzieję, aż w końcu jak staje nad przepaścią i już nie będzie miał wyjścia… Może nawet zakończymy tę historię. To będzie zależało od was!

STACJA GWARNO I TŁUMNO