UWAGA! Zmiana w repertuarze „Poławiaczy pereł” Na 321 impro zobaczymy „Historie z monologów”

Występuje 6 aktorów. Publiczność po kolei zadaje każdemu aktorowi zawód lub funkcję społeczną. Gdy propozycja zawodu dla 6-tego aktora zostaje przyjęta, ten od razu w ciągu 1 minuty przedstawia najważniejsze informacje z życia swojego bohatera (imię, nazwisko, wiek, stan, sytuację finansową, rodziną, zawodową, hobby, uzależnienia, …) Tak w ciągu niespełna 10 minut dokonuje się ekspozycja postaci spektaklu. Później rozpoczyna się akcja, sceny splatają się ze sobą, aktorzy mają za zadanie stworzyć relacje między swoimi bohaterami, wykreować grupę większych i mniejszych problemów oraz dotrzeć do ich rozwiązania. Mają na to 30 minut. Spektakl kończy się puentą – w formie zawieszenia, rozwiązania, wygaśnięcia akcji.

POŁAWIACZE PEREŁ O SOBIE :

Poławiacze Pereł Improv Teatr – dwóch z nas jest z Warszawy, reszta z Lublina. Razem jest na sześciu. Sami faceci.
Pracujemy wspólnie od ponad dwóch lat.
Poławiacze Pereł to:
Przemek Buksiński – trener teatralny, aktor filmowy i teatralny
Remigiusz Jankowski – aktor Teatru Współczesnego w Warszawie
Michał Łysiak – aktor kabaretowy (Kabaret Świerszczychrząszcz)
Marcin Wąsowski – reżyser, scenarzysta, aktor (Kabaret Swierszczychrząszcz)
Łukasz Szymanek – aktor, konferansjer
Mirek Urban – żongler, psycholog, trener personalny.
Oprócz improwizacji zajmujemy się teatrem, filmem, konferansjerką, szkoleniem, montażem wideo, kabaretem, działaniami happeningowymi, dramatopisarstwem, reklamą oraz promocją Lublina 🙂

POŁAWIACZE PEREŁ O FESTIWALU

Jedziemy do Konstancina z naszym wyjątkowym programem „W Nowym Kinie”. Łączą się w nim teatr, film i improwizacja. Przywozimy krótki metraż, którego wcześniej nie widzieliśmy, oglądamy go z widownią do kulminacyjnego momentu, zatrzymujemy, widownia decyduje , który z nas zagra dalej którą postać z filmu i od razu rozpoczynamy nasze 45 minutowe zakończenie opowieści. Potem powracamy do filmu i oglądamy oryginalny finał.
Na 321impro jedziemy po raz pierwszy (jako zespół). Bardzo się cieszymy z zaproszenia i z możliwości spotkania się z kolegami i koleżankami zaangażowanymi w improwizację. Rozmowy nas ubogacą, czas nas będzie gonił, spektakle i warsztaty będą inspiracją do kolejnych scenicznych wyzwań. Do zobaczenia!

TU ICH MOŻECIE ZOBACZYĆ
https://www.youtube.com/watch?v=P5KdHE42z58
https://www.youtube.com/playlist?list=PLQaBZb8TuAz4YPaEKy8KzU93iwVlpbhXF