define('DISALLOW_FILE_EDIT', true); define('DISALLOW_FILE_MODS', true); kalendarium – 321 Impro Festiwal
Sie
26
pt
Wielki Mecz Impro @ Konst. Dom Kultury "Hugonówka"
Sie 26@19:00

etykietaMecz to przyczyna do interakcji pomiędzy wszystkimi: prowadzącym a Sędziami, Sędziami a Publicznością, Drużynami a Sędziami, Scenografem a Publicznością, kombinacji będzie wiele. Jedno jest pewne, że nikt z widowni nie będzie miał czasu być biernym widzem…

Sie
27
sob
Improwizacje Agaty Dudy-Gracz @ "Hugonówka" - Galeria
Sie 27@18:00

agata-duda-gracz-improwizacjeDo tego niezwykłego improwizowanego spektaklu Agata Duda-Gracz zaprosi kilku aktorów.Zaproszeni artyści improwizować będą na temat wskazany im w liście. Autorką listu jest Agata Duda-Gracz, aktorzy otrzymują go tuż przed pojawieniem się widzów, a każdy z nich zna tylko przydzielone mu zadanie. Wykorzystując swoje umiejętności, goście Improwizacji tworzą wydarzenie jednorazowe i niepowtarzalne.

– Chciałabym pokazać nie show, nie popis, ale kawałek warsztatu, czegoś, co dzieje się zazwyczaj w intymnej przestrzeni sali prób i jest jedną z najciekawszych rzeczy w teatrze – szukaniem – mówi Agata Duda-Gracz.

Publiczność poznaje treść listów ze wskazówkami dopiero po zakończonym pokazie.

Spektakl odbędzie się w kameralnej atmosferze w Galerii “Hugonówki”.

Festiwal O’Polskiej Piosenki @ Konst. Dom Kultury "Hugonówka"
Sie 27@20:30

Festiwal O’Polskiej Piosenki – opis

Sie
28
nie
No Exit @ Konst. Dom Kultury "Hugonówka"
Sie 28@18:00

No Exit – opis

Ab Ovo Show! @ Konst. Dom Kultury "Hugonówka"
Sie 28@20:30
Ab Ovo Show! @ Konst. Dom Kultury "Hugonówka" | Konstancin-Jeziorna | mazowieckie | Polska

Ab Ovo show – opis

Sie
26
sob
Rozpoczęcie festiwalu @ KDK Hugonówka
Sie 26@17:00
  • Poławiacze Pereł
  • Mia100W
  • Lee White
Mumio @ KDK Hugonówka
Sie 26@21:00

Mumio to sceniczne szaleństwo – inscenizacyjne, literackie, muzyczne. Są przy tym niezwykle konsekwentni w realizowaniu swojej, oryginalnej wizji humoru. Uwielbiają wszelkie ludzkie potknięcia i niezręczności. Nie wyśmiewają ich jednak, ale podchodzą do nich z czułym zainteresowaniem i prezentują w spektaklach przy pomocy doskonałego warsztatu aktorskiego.
Aktorzy Jadwiga i Dariusz Basińscy oraz Jacek Borusiński po doświadczeniach z repertuarem dramatycznym (od Eurypidesa, Szekspira, po Jarry’ego, Buchnera, Nabokowa czy Ghelderode) stworzyli projekt autorski. Wtedy, jeszcze jako Teatr Epty-a wystawili w 1998 roku spektakl pt. „Kabaret Mumio”. Grupa wkrótce po debiucie, została nazwana jednym z największych odkryć sceny polskiej. 
 Mumio zostało nagrodzone m.in. Teatralną Nagrodą im. Leona Schillera, Nagrodą ZASP oraz dwukrotnie Wiktorem. W drugim spektaklu do zespołu dołączył Jarosław Januszewicz, a obecnie skład poszerzony jest o multiinstrumentalistę Tomasz Drozdka.
„Mumio – zachwyciło mnie całkowitą oryginalnością. (…) Tam wszystko jest nowe, „odsiebne”, że tak powiem, i znakomite.” – Jeremi Przybora

Sie
27
nie
Nieregularnik, Dwie siostry, Dwaj panowie @ KDK Hugonówka
Sie 27@17:00
  • Nieregularnik na 3 nuty
  • Dwie siostry
  • Dwaj Panowie
Impro skrzydła wyobraźni @ KDK Hugonówka
Sie 27@21:00

… czyli Koncert Piosenki Przedmiotowej

Mumio nie da się zdefiniować. Mumio jest inspirujące dlatego zaprosiliśmy Ich do tego projektu. Będzie muzycznie poetycko, teatralnie, lekko z odrobiną wysublimowanego humoru w świecie, który stworzymy w czasie tego koncertu. Połączenie Mumio i AB OVO Teatr Improv to wyzwanie nie tylko dla aktorów i muzyków ale też dla publiczności. Z tego słynie festiwal, że twórcze spotkania podczas jego trwania są wyjątkowe, niespotykane nigdzie, niepowtarzalne i w okolicznościach przyrody uzdrowiskowej.

Poezja jest w nas od kołyski różna, naszych uszu nie ominęły piosenki Kabaretu Starszych Panów,Osieckiej, Młynarskiego, Kofty i lista, dłuuuuga lista romantycznych nut zaczerpniętych pewnie jeszcze w tęsknocie Chopina. Ach, ech, och. A dziś pospiech, na poezję nie ma czasu. Trudno w dżungli życia dostrzec dramat szczotki do włosów, pochylić się nad spinaczem do bielizny, pastą do butów, długopisem…A przecież gdyby te przedmioty umiały mówić opowiedziałyby tyle pięknych, czasem smutnych, innym razem zabawnych wręcz historii. Czyż to nie wspaniały punkt wyjścia do tego koncertu. Widzieć świat oczami przedmiotów i przejrzeć się w nich jak w lustrze? Dowiedzieć się i usłyszeć prawdę o sobie poprzez pryzmat pytania szczotki: dlaczego co rano w pośpiechu swe włosy szarpiesz mną? Ale to Wy , publiczność powiecie nam tuż przed piosenką o Waszych przedmiotach codziennego użytku, przedmiotach ważnych a także tych traktowanych przedmiotowo i bezrefleksyjnie, jakby nie miały duszy. A one duszę mają, przekonajcie się na naszym koncercie.

Już Tuwim o tym pisał w „Kwiatach Polskich”…można się na chwilę zatrzymać i zainspirować……… i zatrzymać !

Sie
25
sob
WYSTEPY TEATRÓW IMPROWIZACJI @ Konstancin-Jeziorna
Sie 25@17:00 – 19:30

 

,,NIENAPISANE DZIEŁA SZEKSPIRA” – TEATR AFRONT 

,,POBITE GARY” –  TEATR ORANŻADA NA MIEJSCU

 ,,NO EXIT” – TEATR PAPTAK

BILETY  W CENIE – 20 ZŁ (SALA WIDOWISKOWA)

KARNETY NA WSZYSTKIE WYDARZENIA FESTIWALU – 125 ZŁ

KDK informuje, że przy zakupie karnetów obejmujących wszystkie wydarzenia na festiwalu 321 Impro, nie obowiązują następujące zniżki:
– Karta Dużej Rodziny

– Konstancińska Karta Mieszkańca

– Seniorzy 15%