Tych, którzy widzieli ubiegłoroczną „Szansę na improwizowaną piosenkę” namawiać na to widowisko nie będzie trzeba, bo improwizacje muzyczne to najwyższych lotów sceniczny skok na bungee. Śpiewanie improwizowanych piosenek a właściwie tworzenie ich przed publicznością oddaje całkowity wymiar sztuki impro. Zobaczą Państwo, że linia melodyczna istniejącego już przeboju, znanego i często śpiewanego przez polską publiczność, to prawdziwe ograniczenie i wyzwanie dla śmiałka, który odważy się zmierzyć z tym zadaniem. Na dodatek, tuż przed rozpoczęciem utworu, dowie się o czym będzie śpiewał. To zadanie tylko dla wybitnych, sprawnych muzycznie zapaleńców. To dla tych , dla których ekstremalna sceniczna „nagość” jest niczym wiatr w żagle twórczości zaangażowanej w tzw.” tu i teraz”.

Do tego wszystkiego przepiękna, iście opolska oprawa amfiteatralna, fantastyczne kostiumy i charakteryzacja i OPOLSKIE PRZEBOJE gotowe. I choć znajdą się niedowiarkowie to zapewniamy , że „cała sala śpiewa z nami”.

obsada:

Joanna Kołaczkowska,Monika Dryl, Anna Smołowik, Marcin Januszkiewicz, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Katarzyna Michalska, Agnieszka Bajer, Michał Głowacki i inni

Festiwal Perkman Band: Andrzej Perkman, Łukasz Pietsch, Fryderyk Młynarski